User Rating: 2 / 5

Star ActiveStar ActiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 


А
палеоліту.

Б мезоліту.

В неоліту.

Г енеоліту


Кирилівська стоянка, Києво-кирилівська стоянка - археологічна стоянка старо-камяної культури. Древнє поселення на Подолі в Києві неподалік Кирилівської церкви. Найдено тут останки понад 60 мамонтів, безліч розбитих для добуття шпіку й обпалених кісток та багато вугілля й попелу (подекуди 40—50 см. завтовшки). Поміж кістками мамонтів були тут кістки носоріжців, зуби печерного ведмедя та лева. Поміж камяним знаряддям найдено кремяні ножі та скребачки, при чому найцінніші для духової культури того часу були тут мамонтові ікла (сікачі) покриті карбованим орнаментом.

Датується приблизно 25,000 рр. до РХ, але висловлюються думки про ще більшу давність поселення.

Мезинська стоянка (в укр. науковій літературі також згадується як Мізинська стоянка) — археологічна пам'ятка пізнього палеоліту. Тут було знайдено перший у світі ансамбль музичних інструментів.

Розташована на Сіверщині, поблизу села Мезин (Коропський район, Чернігівська область). Датується близько 18,000 років до Р. Х..

Малюнки браслетів, що були знайдені у Мезині

Малюнки браслетів, що були знайдені у Мезині.


Палеолі́т-давня кам'яна доба; найдавніший період людського суспільства. Щодо тривалості існують різні думки (від 2 млн. до 160—200 тис. років). Кінець палеоліту датується близько 13 тис. років тому (10 000 — 12 000 років до Р. Х.).
Давня кам'яна доба — час життя класичного неандертальця.

Мезолі́т - Середня кам'яна доба – епоха кам’яної доби (12,000-7,000 до РХ), що була перехідною між палеолітом і неолітом

Неоліт- Нова кам'яна доба  – новий кам'яний вік (X-поч.III тис. до н.е.), що заступив палеоліт і мезоліт та передував мідному віку, заключний період кам’яної доби.

Енеоліт - Мідна доба,  — назва перехідного часу від неоліту до бронзової доби. Мідні знаряддя вживалися поряд з кам'яними, які переважали

Відповідь: А палеоліту. (http://uk.wikipedia.org/wiki/Мізинська_стоянка)

Comments   

#1 printukraine.click 2018-05-16 22:47
Но так ли легко сделать правильный выбор типографии?
Quote

Add comment


Security code
Refresh